Aktualności

Bilety na Derby Łodzi w sprzedaży! Kupisz w U2 ŁKS Store

-27
31 / 01 / 2024

Online i w U2 ŁKS Store ruszyła sprzedaż biletów na 70. derby Łodzi! W oficjalnym sklepie ŁKS-u kupisz też karnet na wiosnę 2024, kartę kibica i przedłużysz karnet. 

Wszystko w jednym miejscu – w U2 ŁKS Store. Właśnie tam, w oficjalnym sklepie ŁKS-u, nie tylko znajdziesz wymarzoną koszulkę Rycerzy Wiosny i wiele innych ełkaesiackich produktów, ale teraz także przygotujesz się na piłkarską wiosnę 2024 – czyli kupisz karnet, kupisz kartę kibica, przedłużysz karnet, a także kupisz bilet na derby Łodzi.

Przy okazji – ważna informacja dla posiadaczy abonamentów jesiennych, którzy chcą przedłużyć karnet z zachowaniem miejsca. Możecie to zrobić aż do poniedziałku 12 lutego. Wasze krzesełka na stadionie Króla wciąż na Was czekają. Warto je zachować, tym bardziej że piłkarską wiosnę w al. Unii 2 rozpoczniemy od 70. derbów Łodzi, czyli wielkiej rywalizacji ŁKS-u z Widzewem w PKO BP Ekstraklasie (ten mecz już w niedzielę 18 lutego, godz. 17.30).

Bilety na derby Łodzi zakupicie oczywiście online (za pośrednictwem naszego nowego systemu sprzedaży: bilety.lkslodz.pl), a także stacjonarnie w U2 ŁKS Store.

Sprzedaż biletów na derby w tradycyjnych kasach biletowych tylko w dniu meczu.

Do zobaczenia w U2 ŁKS Store. Do zobaczenia na stadionie Króla!


Godziny otwarcia U2 ŁKS Store

  • Poniedziałek – piątek | godz. 11.00 – 19.00
  • Sobota  godz. 11.00 – 15.00
  • Niedziela  Sklep będzie otwierany w dni meczowe

O godzinach otwarcia w niedziele będziemy informować na bieżąco w naszych kanałach komunikacyjnych (strona www, social media)


Kup karnet na wiosnęSponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny