Spotkaj się z piłkarzami w U2 ŁKS Store

Klub

Spotkaj się z piłkarzami w U2 ŁKS Store

16.01.2024

16.01.2024

Wtorkowy wieczór warto spędzić w U2 ŁKS Store, bo właśnie wtedy w naszym sklepie spotkacie Aleksandra Bobka i Huseina Balicia. Startujemy o godz. 18!

We wtorek 16 stycznia w U2 ŁKS Store będą na Was czekać piłkarze ŁKS-u. Aleksandra Bobka zalicza się do grona najbardziej utalentowanych bramkarzy Europy młodego pokolenia, z kolei Husein Balić, który w austriackiej Bundeslidzie rozegrał 150 meczów i zdobywał piękne gole w europejskich pucharach, zaledwie kilka dni temu został ełkaesiakiem, więc to wyjątkowa okazja, żeby poznać nowego piłkarza Łódzkiego Klubu Sportowego.

To świetna okazja, żeby lepiej poznać naszych zawodników i uciąć sobie z nimi krótką pogawędkę. Oczywiście będą pamiątkowe fotki i autografy, na przykład na kartach z wizerunkiem naszych zawodników, które przygotujemy na wtorkowe spotkanie.

Wizyta Olka Bobka i nowego skrzydłowego ŁKS-u to świetny pretekst, żeby spotkać się w przyjaciółmi, spędzić miło czas i przy okazji rzucić okiem na asortyment naszego sklepu. W U2 ŁKS Store czekają na Was m.in. koszulki meczowe pierwszej drużyny, bluzy rozpinane, koszulki polo i z krótkim rękawem, do tego bluzy trenerskie, koszulki bramkarskie i inne klubowe gadżety. W zakupach pomoże profesjonalna obsługa sklepu na czele z Piotrem Świtalskim.

Gorąco zapraszamy!

  • Co? Spotkanie z Aleksandrem Bobkiem i Huseinem Baliciem
  • Gdzie? U2 ŁKS Store (Stadion Miejski im. Władysława Króla, od strony al. Unii Lubelskiej)
  • Kiedy? Wtorek, 16 stycznia | w godz. 18-19
  • Wstęp: bezpłatny