Aktualności

Gotowi na wiosnę! Kadra ŁKS

5
12 / 02 / 2024

W kadrze ekstraklasowej drużyny ŁKS-u znalazło się 28 zawodników. W poniedziałek „Rycerze Wiosny” wznowią rozgrywki PKO BP Ekstraklasy wyjazdowym meczem z Koroną Kielce.

Trener Piotr Stokowiec i jego sztab ustalili skład kadry, która rozpocznie wkrótce zmagania we wiosennej części rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. W tej kadrze znalazło się czterech bramkarzy i dwudziestu czterech zawodników z pola, w tym pięciu nowych piłkarzy (Riza Durmisi, Rahil Mammadov, Husein Balić, Thiago Ceijas i Yadegar Rostami) oraz kilku młodych zawodników, kojarzonych jesienią przede wszystkim z występów w drugoligowych rezerwach ŁKS-u (Jan Łabędzki, Antoni Młynarczyk, Jędrzej Zając, Oliwier Sławiński oraz najstarszy w tym gronie Oskar Koprowski).

ŁKS wznowi rozgrywki w najbliższy poniedziałek wyjazdowym meczem z Koroną Kielce. Z kolei w niedzielę 18 lutego zmierzymy się na stadionie Króla z Widzewem w 70. derbach Łodzi. Trzymamy kciuki za „Rycerzy Wiosny”!


Kadra ŁKS-u na wiosnę 2024

  • Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kołba, Tomasz Kucharski
  • Obrońcy: Kamil Dankowski, Riza Durmisi, Piotr Głowacki, Levent Gulen, Marcin Flis, Oskar Koprowski, Rahil Mammadov, Adrien Louveau, Bartosz Szeliga
  • Pomocnicy: Husein Balić, Thiago Ceijas, Engjell Hoti, Piotr Janczukowicz, Jakub Letniowski, Jan Łabędzki, Antoni Młynarczyk, Michał Mokrzycki, Pirulo, Dani Ramirez, Yadegar Rostami, Jędrzej Zając
  • Napastnicy: Stipe Jurić, Kay Tejan, Oliwier Sławiński
  • Sztab szkoleniowy i medyczny: Piotr Stokowiec (trener), Łukasz Smolarow (asystent trenera), Marcin Matysiak (asystent trenera), Michał Zapart (trener bramkarzy), Mariusz Szymkiewicz (trener przygotowania motorycznego), Paweł Drechsler (trener przygotowania motorycznego), Rafał Majewski (trener analityk), Mateusz Traczyński (fizjoterapeuta), Jakub Niedomagała (fizjoterapeuta), Anna Olkiewicz (psycholog), Jacek Żałoba (kierownik drużyny), Janusz Dziedzic (dyrektor sportowy ŁKS)


Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny