Aktualności

Mecz z Koroną sędziuje Paweł Raczkowski

-5
08 / 02 / 2024

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Sędzią poniedziałkowego meczu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym ŁKS zmierzy się na wyjeździe z Koroną Kielce, będzie Paweł Raczkowski.

Z doświadczonym arbitrem z Warszawy, który w przeszłości był rozjemcą m.in. wielu meczów w europejskich pucharach (w tym spotkań Ligi Mistrzów, Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA), spotkaliśmy się w tym sezonie przy okazji domowych meczów z Wartą Poznań (0:2) i Piastem Gliwice (3:3), z kolei w poprzednim sezonie Paweł Raczkowski sędziował wyjazdowe spotkania łodzian z Wisłą Kraków (2:2) i Ruchem Chorzów (3:3).

W poniedziałek asystentami Pawła Raczkowskiego będą Paweł Sokolnicki i Piotr Podbielski, a sędzią technicznym Mateusz Jenda. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają Szymon Marciniak i Tomasz Marciniak. Zawody rozpoczną się o godz. 19.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny