Drużyna

Skarb Kibica Ekstraklasy już w piątek

07.02.2024

07.02.2024

Skarb Kibica Ekstraklasy już w piątek

Skarb Kibica Ekstraklasy na rundę wiosenną sezonu 2023/24 przygotowany przez redakcję „Przeglądu Sportowego” to kompendium wiedzy na temat ligowych rozgrywek. Na 108 stronach każdy kibic dowie się wszystkiego o swoim ulubionym klubie.

Aktualne kadry wszystkich zespołów wraz z numerami i ligowymi statystykami zawodników, budżety klubów z korektą przed rundą wiosenną, ich historia występów w Ekstraklasie oraz klubowe rekordy: najwyższe zwycięstwa, porażki, najwięcej meczów i goli w lidze. Kto z aktualnych ligowców wychodził na boisko najczęściej? W Skarbie są także aktualne zdjęcia grupowe drużyn, przewidywane składy i gwiazdy poszczególnych zespołów, a także pełne sztaby szkoleniowe, medyczne i pomocnicze. Niektórzy pracują w wąskim gronie, w jednym z klubów jego skład wchodzi kierowca, gdzie indziej kierownik magazynu sprzętu czy psycholog sportu.

Skarb Kibica „Przeglądu Sportowego” to także mnóstwo atrakcyjnych wizualnie i unikalnych statystyk prowadzonych przez zespół redakcyjny, przewidywania ekspertów, różnorakie statystyki i analiza ligowej jesieni. Nie może zabraknąć także bogatej sekcji historycznej oraz terminarza rundy wiosennej. Prezentujemy wszystkie komplety strojów, jakie nasi ligowcy przygotowali na trwający sezon, w tym te specjalnie na wiosnę.

Skarb Kibica wraz z gazetą „Przegląd Sportowy” w cenie 14,90 zł dostępny będzie od 9 lutego w punktach sprzedaży prasy, a zamówić go można będzie także na stronie www.literia.pl.

Materiał reklamowy we współpracy z Przeglądem Sportowym.