Aktualności

Konferencja przed meczem z Koroną

5
09 / 02 / 2024

– W Kielcach zawsze się walczy na całego i chcemy pokazać, że my także to potrafimy – powiedział trener Piotr Stokowiec przed poniedziałkowym spotkaniem ŁKS-u z Koroną, którym zainaugurujemy wiosenną część rozgrywek PKO BP Ekstraklasy. Na pytania łódzkich dziennikarzy odpowiedział też kapitan zespołu, Bartosz Szeliga.

Piotr Stokowiec (trener ŁKS-u): Ustaliliśmy sobie plan na naszą grę w tej rundzie. Nakreśliliśmy zawodnikom organizację gry, czyli pokazaliśmy, jak chcemy wyglądać w ofensywie i defensywie. Bardzo chcemy być zespołem stabilnym, który nie traci bramek po byle kopnięciu piłki w nasze pole karne. […] Nie przeraża nas to, co nas za chwilę czeka. Jesteśmy gotowi na „bitwy” i chcemy wyjść zwycięsko z całej wiosennej kampanii.

Bartosz Szeliga (piłkarz ŁKS-u): Bycie kapitanem tak dużego klubu jak ŁKS to spora nobilitacja. Oczywiście ciąży na mnie duża odpowiedzialność. Wierzymy, że to, co uda się wybudować w szatni znajdzie odzwierciedlenie na boisku. […] Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zgarnąć komplet punktów. Wszystko co się wydarzy w poniedziałek będzie skutkiem tego, jak pracowaliśmy zimą.
Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny