Sparing ze Stalą Mielec w ŁKS TV

Sparing ze Stalą Mielec w ŁKS TV

05.07.2024

Pierwszy z dwóch meczów sparingowych piłkarzy ŁKS-u w trakcie zgrupowania w Woli Chorzelowskiej zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę 6 lipca. Spotkanie ze Stalą Mielec zobaczycie w ŁKS TV. Początek o godz. 11.

Łodzianie właśnie meczem ze Stalą Mielec zakończyli poprzedni sezon (wygrali wtedy 3:2) i także z tym rywalem zmierzą się w pierwszej grze kontrolnej podczas swojego zgrupowania w Woli Chorzelowskiej. Przypomnijmy, że sobotni rywal łodzian przygotowuje się do nowego sezonu w PKO BP Ekstraklasie, a w poprzednim zajął 11. miejsce w tabeli.

Sparing ŁKS-u ze Stalą Mielec zobaczycie w ŁKS TV. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku Rado Resort w Woli Chorzelowskiej i rozpocznie się w sobotę 6 lipca o godz. 11.

Transmisja w ŁKS TV zostanie zrealizowana dzięki wsparciu naszych Patronów z portalu Patronite. Żeby zostać Patronem ŁKS-u wystarczy bardzo niewiele (np. 10 zł), a każdy próg wiąże się z atrakcyjnymi nagrodami. Co ważne, wasze zaangażowanie na Patronite wpływa na jakość materiałów wideo zwłaszcza na kanale ŁKS TV i w naszych mediach społecznościowych.

• Piłkarze ŁKS-u rozegrali sparing ze Stalą Mielec także przed poprzednim sezonem. Wtedy mielczanie wygrali 2:1.
  • W sezonie 2023/2024 zespoły rywalizowały ze sobą w PKO BP Ekstraklasie. Oba mecze rozegrano w tym roku – w Mielcu wygrała 1:0 Stal, w Łodzi lepszy okazał się ŁKS (3:2).
  • W sobotę szansę na debiut w barwach ŁKS-u (na razie jeszcze w nieoficjalnym meczu) ma Antonio Majcenić.
  • Dla piłkarzy Stali sobotni sparing będzie trzecim w przerwie letniej sprawdzianem formy. Mielczanie przegrali 0:1 z Sandecją Nowy Sącz i zremisowali 2:2 ze Resovią.
  • Sobotni sparing zobaczycie w ŁKS TV.