Akademia

Sparing: GKS Bełchatów – ŁKS II 2:0

10.07.2024

10.07.2024

Sparing: GKS Bełchatów – ŁKS II 2:0

W środowe popołudnie zawodnicy drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrali kolejny w tej przerwie letniej mecz sparingowy. Tym razem lepsi okazali się piłkarze GKS-u Bełchatów, którzy wygrali to spotkanie 2:0.

Podopieczni trenera Konrada Geregi za sobą mają mecze kontrolne z KKS-em Kalisz (przegrany 1:3) oraz Unią Skierniewice (wygrany 5:2). W środowe popołudnie zmierzyli się zaś na wyjeździe z GKS-em Bełchatów. Sparing wygrali gospodarze po bramkach Sebastiana Kwaczreliszwiliego oraz Dawida Woźniakowskiego.

W ten weekend naszych drugoligowców czekają kolejne dwa mecze kontrolne. W sobotę biało-czerwono-biali zmierzą się w ośrodku treningowym Akademii ŁKS ze Śląskiem II Wrocław oraz Sokołem Aleksandrów Łódzki.


Mecz sparingowy | GKS Bełchatów – ŁKS II Łódź 2:0 (1:0)

  • Bramki: 1:0 Sebastian Kwaczreliszwili (34), 2:0 Dawid Woźniakowski
  • GKS(skład wyjściowy) Konrad Kassyanowicz – Mikołaj Grzelak, Patryk Nowakowski, Jakub Bartosiński, Szymon Sarnik – Artur Golański, Serhij Napołow, Natan Wysiński, Łukasz Wroński – Bartłomiej Bartosiak, Sebastian Kwaczreliszwili.
  • ŁKS II: (pierwsza połowa) Tomasz Kucharski – Jakub Pawłowski, Maksymilian Rozwandowicz, Aleksander Ślęzak, Mateusz Książek – Lamine Coulibaly, Jan Kuźma, Yuya Kamon, Ricardo Goncalves, zawodnik testowany – Oliwier Sławiński
  • ŁKS II: (druga połowa) Jakub Pawlak – Franciszek Saganowski, Krzysztof Fałowski, Aleksander Ślęzak, Piotr Klajnert – Szymon Frakowski, Jan Kuźma, Jakub Pawłowski, Patryk Grabowski, Mikołaj Lipień – zawodnik testowany 2