Silniejsi na mecz z Koroną

Silniejsi na mecz z Koroną

Antonio Dominguez i Kelechukwu Ibe-Torti wznowili zajęcia z zespołem i wiele wskazuje na to, że będą do dyspozycji sztabu szkoleniowego na mecz z Koroną Kielce.

Piłkarze ŁKS-u przygotowują się do sobotniego meczu z Koroną Kielce, który będzie pierwszym w tym roku spotkaniem łodzian na stadionie Króla. Ełkaesiacy w tym tygodniu mają w planach po jednym treningu dziennie na boisku (we wtorek ćwiczyli też w siłowni) i zajęcia te odbywają się zawsze mniej więcej w porze zaplanowanego na weekend pojedynku z zespołem trenera Leszka Ojrzyńskiego.

W Jastrzębiu, gdzie w ubiegłą sobotę ŁKS zremisował 1:1 z GKS-em Jastrzębie, w kadrze meczowej naszego zespołu ze względu na drobne urazy zabrakło Antonio Domingueza, Kelechukwu Ibe-Torti i Bartosza Szeligi. Dwóch pierwszych na szczęście wznowiło już zajęcia z zespołem, trenuje normalnie i ma szansę znaleźć się w kadrze na spotkanie z Koroną Kielce. Bartosz Szeliga dziś ćwiczył z zespołem na boisku i w siłowni. W sobotę zabraknie na pewno Oskara Koprowskiego, który pauzuje ze względu na nadmiar żółtych kartek.

Co słychać w Kielcach? Trener Leszek Ojrzyński ma nadzieję, że w kadrze meczowej na spotkanie z ŁKS-em pojawią się Dawid Błanik, Michał Koj i Filipe Oliveira, którzy są w trakcie leczenia po doznanych wcześniej urazach. Prawdopodobnie nie zagra Jakub Łukowski, najlepszy strzelec drużyny (autor siedmiu goli pauzuje ze względu na czerwoną kartkę obejrzaną w zremisowanym 1:1 spotkaniu ze Stomilem Olsztyn, chociaż klub odwołał się od kary upomnienia). – Mamy jeszcze kilka innych problemów, ale kto ich dziś nie ma – stwierdził szkoleniowiec Korony.

Mecz ŁKS-u z Koroną Kielce, czyli jeden ze szlagierów Fortuna 1 Ligi, rozpocznie się w sobotę o godz. 12.40. Emocji na pewno nie zabraknie, więc wszystkich sympatyków naszego klubu gorąco zachęcamy do zakupu karnetów na rundę wiosenną (jeśli jeszcze ich nie macie – TUTAJ) lub biletów (KUP BILET).