1% #DlaPrzyszłości

AKTUALIZACJA 26 / 05 / 2022

Czas na rozliczenie podatkowe, więc znów bardzo liczymy na to, że przy wypełnieniu zeznania podatkowego za 2021 rok będziecie pamiętać o przekazaniu 1% na rzecz Akademii ŁKS. To nic nie kosztuje, a dla nas znaczy naprawdę wiele.

Dzięki Wam czyli przede wszystkim kibicom Łódzkiego Klubu Sportowego w ciągu ostatnich czterech lat na konto Akademii ŁKS wpłynęło ponad 175 tys. zł, w tym 41. tys. zł za 2020 rok!

Wspomniana suma została w całości przeznaczona na wyposażenie Akademii ŁKS w bardzo przydatny sprzęt medyczny oraz treningowy, z którego korzystają wszyscy zawodnicy naszych grup młodzieżowych. Nie inaczej będzie w 2022.

Wszystkim, którzy pragną wesprzeć ŁKS za pomocą przekazania 1% na rzecz naszej akademii piłkarskiej już dziś gorąco za to dziękujemy. Was to nic nie kosztuje, a dla klubu znaczy naprawdę wiele.

Wystarczy, że przy rozliczaniu PIT-u za rok 2021 będziecie pamiętać o wpisaniu w rubryce dotyczącej przekazania 1% podatku:

• Numer KRS: 0000270261
  • Cel szczegółowy: ŁKSŁÓDŹ 6912

Kto może przekazać 1% swojego podatku na rzecz Łódzkiego Klubu Sportowego?

• pracownicy (PIT 37)
  • przedsiębiorcy (PIT 36)
  • przedsiębiorcy-liniowcy (PIT 36L)
  • ryczałtowcy (PIT 28)
  • gracze giełdowi (PIT 38)
  • osoby, które sprzedały nieruchomość (PIT 29)

Dotyczy to zarówno osób, które wypełniają deklarację podatkową w tradycyjny sposób, jak i tych, którzy rozliczają się z fiskusem przez Internet. Warto jednak pamiętać, że do odliczenia jednego procenta uprawnieni są ci podatnicy, którzy złożą deklarację podatkową w ustawowym terminie – dla zdecydowanej większości jest to 30 kwietnia. Równie istotne jest też to, aby wynikający z zeznania podatek został zapłacony w ciągu dwóch miesięcy od ustawowego terminu.

Pamiętaj – przekazanie jednego procenta nic Cię nie kosztuje, bo rozdysponowana kwota i tak trafiłaby na rzecz Skarbu Państwa. Przekaż te środki #DlaPrzyszłości!