Akademia

Sebastian Bielichowski o projekcie BIG 9

25.05.2022

25.05.2022

Sebastian Bielichowski o projekcie BIG 9

Big 9 to projekt zrzeszający dziewięć klubów, w tym przedstawicieli ekstraklasy i Akademię ŁKS, który zakłada cykliczne spotkania w gronie koordynatorów i trenerów różnych obszarów szkolenia. Dziś przybliży nam go Sebastian Bielichowski z Akademii ŁKS, który ostatnio w ramach tego właśnie projektu uczestniczył w spotkaniu szkoleniowców zajmujących się pracą z golkiperami.

Sebastian Bielichowski (Akademia ŁKS): Dzięki takim świetnym projektom wiemy, że Akademia ŁKS nie ustępuje najlepszym akademiom piłkarskim w Polsce. Nie musimy mieć kompleksów i nadal chcemy gonić najlepszych w kraju. To daje dużo motywacji. Jeśli stoisz w miejscu, cofasz się, a my nie zamierzamy się zatrzymywać.