Trwa sprzedaż biletów na mecz z Resovią

Klub

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Resovią

06.05.2023

06.05.2023

Blisko, blisko, coraz bliżej! W niedzielę 21 maja na stadionie Króla w Łodzi piłkarze ŁKS-u zmierzą się z Resovią.

Piłkarze coraz bliżej celu, więc żadnego ełkaesiaka nie może zabraknąć na tym meczu. Spotkanie ŁKS-u z Resovią rozpocznie się w niedzielę (21 maja) o godz. 12.40 i może być jednym z najważniejszych wydarzeń tego sezonu!

Bilety online można w każdej chwili zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a od czwartku 11 maja (godz. 15-19) także w kasach biletowych znajdujących w al. Unii Lubelskiej.

Harmonogram sprzedaży (ŁKS – Resovia):

 • 6 maja – 13 maja (do godz. 16): sprzedaży biletów online (najlepsza cena)
 • 11 maja – 13 maja (do godz. 16): sprzedaż w kasach biletowych (najlepsza cena)
 • 13 maja (od godz. 16) – 21 maja: ciąg dalszy sprzedaży
Ważne! Przy zakupie online pamiętaj, aby po wybraniu typu biletu zaznaczyć pole „Bilet do samodzielnego wydruku”.

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

 • Piątek (19 maja) | godz. 15.00 – 19.00
 • Sobota (20 maja)  | godz. 10.00 – 14.00
 • Niedziela (21 maja) | godz. 10.00 – 13.30

Ceny biletów na mecz z Resovią:

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Coś ci wypadło? Zwolnij miejsce

W systemie sprzedaży można zwolnić swoje miejsce na najbliższy mecz ŁKS-u. Jeśli macie karnet a wiecie już, że nie będziecie mogli pojawić się na spotkaniu z Resovią, dzięki opcji zwolnienia miejsca mecz będą mogli obejrzeć inni kibice.

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE). Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i trafia do otwartej sprzedaży.

Jeśli kupiłeś karnet i coś ci wypadło – zwolnij swoje miejsce. W przypadku meczu z Wisłą z opcji zwolnienia miejsca skorzystało blisko 400 kibiców, za co bardzo dziękujemy.


Instrukcja zakupu biletu przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Resovia”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja „Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.