Organizacyjnie przed meczem z Wisłą Kraków

04 / 05 / 2023

W piątkowy wieczór piłkarze ŁKS-u zmierzą się z Wisłą Kraków. Zachęcamy, żeby przed szlagierem 30. kolejki Fortuna 1 Ligi zapoznać się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi.

Spotkanie ŁKS-u z Wisłą Kraków rozpocznie się w piątek 5 maja o godz. 20.30. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 19. Gorąco zachęcamy, aby nie czekać z wejściem na obiekt do ostatniej chwili, dzięki czemu unikniecie kolejek, nie przegapicie pierwszego gwizdka i przywitacie piłkarzy już na rozgrzewce.

Bilety wyprzedane. Opcja zwalniania miejsca

Przypominamy, że kibice ŁKS-u wykupili wszystkie bilety na mecz z Wisłą. Bardzo możliwe, że w systemie sprzedaży pojawiać się jeszcze będą bilety, ale tutaj wiele zależy od tych posiadaczy karnetów, którzy wiedząc, że tego dnia nie będą mogli być z nami, zechcą wesprzeć ŁKS i zwolnią swoje miejsce. Jeśli macie taką sytuację, koniecznie zwolnijcie swoje miejsce.

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE). Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i trafia do otwartej sprzedaży.

KASY znajdujące się od strony al. Unii 2 będą otwarte w dniu meczu (piątek) w godz. 18 – 21 przede wszystkim z myślą o tych kibicach, którzy zamierzają odebrać zakupioną wcześniej kartę kibica lub wyrobić jej duplikat.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

Przyjdź na mecz wcześniej!

• Mecz ŁKS-u z Wisłą to wielkie wydarzenie, więc zachęcamy, aby pojawić się na trybunach wcześniej i przywitać piłkarzy już na rozgrzewce. Unikniecie dzięki temu kolejek.
  • Zająć swoje miejsca wcześniej warto ze względu także na oprawę spotkania. Gra świateł, wspólne wyczytywanie składu czy odśpiewany wraz z kilkunastoma tysiącami hymn ŁKS-u autorstwa zespołu The Bootels z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nie warto tego przegapić.
  • Pamiętajcie o koszulce ŁKS-u, szaliku i głośnym oraz kulturalnym dopingu. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie!
  • Dla naszego wspólnego komfortu i bezpieczeństwo gorąco prosimy wszystkich kibiców o zajmowanie miejsc przypisanych na biletach i karnetach, a także o nie zajmowanie miejsc w ciągach komunikacyjnych.

Koszulki meczowe ŁKS-u i wpinki znajdziecie dziś na trybunie F:

• koszulki meczowe ŁKS (od S do 2XL) | 200 zł
  • bramkarskie (z nazwiskiem lub bez) (od S do XL) | 200/220 zł
  • koszulka dziecięca z przeplatanką (rozmiary od 116 do 152) | 105 zł
  • wpinka „ŁKS 115 lat” | 30 zł

Wejście na obiekt dla kibiców

• Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
  • Dla kibiców z F4/F5/F6/G1 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
  • Dla kibiców z B3/B4/C1/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
  • Dla kibiców z D3/D4/E1/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
  • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd w dniu meczu z Wisłą przez dwie bramy, gdzie będą kasjerzy w godz. 18 – 21.30). Opłata wg stawek operatora obiektu. Ze względu na wysoką frekwencję i możliwość wystąpienia braku miejsc parkingowych, zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych. Przed meczem mogą wystąpić komplikacje z dojazdem na parking P1 od strony al. Unii i ul. Konstantynowskiej ze względu na przyjazd kibiców gości. W takim przypadku sugerujemy skierowanie się od ul. Maratońskiej.

Sektor VIP / Skybox

• Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
  • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 19
  • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).