Rezerwy też już po pierwszym treningu

Rezerwy też już po pierwszym treningu

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

W poniedziałek druga drużyna ŁKS-u rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Start Betclic 2. Ligi za cztery tygodnie.

Wśród piłkarzy, którzy trenowali na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS pod okiem trenera Konrada Geregi, znalazło się dwudziestu trzech zawodników:

• Bramkarze: Jakub Pawlak, Marcel Matusiak, Franciszek Rynkiewicz, zawodnik testowany
  • Obrońcy: Piotr Klajnert, Jakub Pawłowski, Wiktor Czerwiński, Aleksander Ślęzak, Igor Lambrecht, Marcel Wszołek, Mateusz Książek
  • Pomocnicy: Wiktor Kościuk, Mateusz Marczak, Jan Kuźma, Yuya Kamon, Lamine Coulibaly, Szymon Frakowski, Maciej Śliwa, Jan Jakubczak, Mikołaj Lipień, Wiktor Figurski
  • Napastnicy: Oliwier Sławiński, Kacper Popławski

„Rezerwiści” zainaugurują rozgrywki Betclic 2. Ligi od wyjazdowego starcia z Radunią Stężyca w weekend 20-21 lipca, więc mają cztery tygodnie na przygotowania do nowego sezonu. Ełkaesiacy będą trenować w Łodzi. Drużyna trenera Konrada Geregi ma w planie pięć spotkań sparingowych – z KKS-em 1925 Kalisz, Unią Skierniewice, GKS-em Bełchatów, Śląskiem II Wrocław i Sokołem Aleksandrów Łódzki.