Akademia

Plan przygotowań ŁKS II do sezonu 2024/25

21.06.2024

21.06.2024

Plan przygotowań ŁKS II do sezonu 2024/25

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

W poniedziałek 24 czerwca piłkarze ŁKS II Łódź rozpoczną przygotowania do sezonu 2024/2025. W planie naszych drugoligowców – pięć meczów sparingowych.

„Rezerwistów” spod znaku ełkaesiackiej przeplatanki poprowadzi w nowym sezonie trener Konrad Geraga. Nowy szkoleniowiec i jego sztab na pierwszych zajęciach treningowych z zespołem spotkają się w poniedziałek 24 czerwca, czyli niemal miesiąc przed inauguracją sezonu 2. Ligi (łodzianie rozpoczną rozgrywki od wyjazdowego starcia z Radunią Stężyca w weekend 20-21 lipca).

Drugi zespół biało-czerwono-białych będzie szlifował formę w ośrodku treningowym Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej, a poza zajęciami w planie ma również pięć meczów sparingowych, które odbędą się na wyjeździe.


Plan przygotowań ŁKS II Łódź:

  • 24 czerwca: rozpoczęcie przygotowań do rundy jesiennej
  • 29 czerwca: KKS 1925 Kalisz – ŁKS II (sparing)
  • 6 lipca: Unia Skierniewice – ŁKS II (sparing)
  • 10 lipca: GKS Bełchatów – ŁKS II (sparing)
  • 13 lipca – Śląsk II Wrocław / Sokół Aleksandrów Łódzki – ŁKS II (sparing)
  • 20-21 lipca: Radunia Stężyca – ŁKS II (inauguracja sezonu II ligi)