21 naszych w reprezentacjach województwa U-13 i U-14

Akademia

21 naszych w reprezentacjach województwa U-13 i U-14

18.06.2024

18.06.2024

Fot. Lens Strong

Kolejna w tym roku dobra wiadomość dla młodych piłkarzy Akademii ŁKS. Aż 21 naszych zawodników z rocznika 2010 i 2011 otrzymało powołanie do dwóch reprezentacji województwa łódzkiego. W planach – turniej finałowy o Puchar im. Kazimierza Górskiego oraz konsultacje szkoleniowe.

Powołani piłkarze Akademii ŁKS na co dzień trenują pod okiem trenerów Pawła Szymczyka i Daniela Lawerskiego (rocznik 2011) oraz Kacpra Modrzejewskiego, Daniela Lawerskiego, Igora Pycia i Sebastiana Bielichowskiego (rocznik 2010).

Kadra województwa łódzkiego U-13 (rocznik 2011) weźmie udział w turnieju finałowym rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Górskiego, który odbędzie się od 21 do 29 czerwca we Wrześni, Czerniejewie oraz Jarocinie. Natomiast reprezentacja ŁZPN Under 14 (rocznik 2010) spotka się 18 i 19 czerwca w Łodzi na obiektach MOSiR-u przy ul. Minerskiej 19 z okazji konsultacji szkoleniowych.


Powołania U-13 do reprezentacji województwa (Akademia ŁKS): Aleksander Ufniarz, Tomasz Falkowski, Franciszek Wojciechowski, Antoni Błaszkiewicz, Gracjan Pawlukiewicz, Aleksander Kłaczek, Tytus Mendakiewicz, Cemil Temel.

Powołania U-14 do reprezentacji województwa (Akademia ŁKS): Mikołaj Ćwikliński, Olaf Zuchora, Krzysztof Wizner, Mateusz Jędrzejczyk, Igor Aleszczerikowski, Kacper Drwal, Igor Augustyniak, Tymon Stępniewski, Oskar Barylski, Kryspin Tomkowski, Bartosz Opalczyk, Franciszek Zgoda, Aleksander Michałowski.