Akademia

Krzysztof Fałowski wzmocni ŁKS II Łódź

22.06.2024

22.06.2024

Krzysztof Fałowski wzmocni ŁKS II Łódź

Drużynę drugoligowych rezerw ŁKS-u wzmocni w nowym sezonie Krzysztof Fałowski. Nasz klub związał się z utalentowanym obrońcą umową obowiązującą do końca czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Atutami środkowego obrońcy są doskonałe warunki fizyczne (192 cm) i motoryczne, do tego kontrola nad piłką i wysoka skuteczność pojedynków w defensywie. Krzysztof Fałowski od początku kariery sportowej związany był ze Śląskiem Wrocław. W zakończonym sezonie razem z drużyną do lat 19 awansował do Centralnej Ligi Juniorów, a z zespołem U-17 zdobył złoty medal mistrzostw Polski juniorów.

Teraz Krzysztof Fałowski wzmocni drugoligową drużynę rezerw ŁKS-u. Nasz klub podpisał z 17-letnim zawodnikiem umowę obowiązującą do końca czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.