Akademia

Patryk Grabowski dołączy do ŁKS II Łódź

23.06.2024

23.06.2024

Patryk Grabowski dołączy do ŁKS II Łódź

Drużynę rezerw wzmocni Patryk Grabowski. ŁKS związał się z 17-letnim napastnikiem, który ostatnio występował w juniorskich drużynach Rakowa Częstochowa, trzyletnią umową.

Patryk Grabowski urodził się w Ostródzie, swoje piłkarskie umiejętności rozwijał w młodzieżowych drużynach tamtejszego Sokoła i akademii piłkarskiej Żuri Football, a dwa lata temu dołączył do akademii piłkarskiej Rakowa Częstochowa. W sezonie 2023/2024 występował w Centralnej Lidze Juniorów U-19 (14 meczów i 3 gole), poza tym z zespołem do lat 17 zdobył brązowy medal mistrzostw Polski (24 gole w sezonie zasadniczym CLJ i gol w meczu o 3. miejsce).

To bardzo kreatywny zawodnik, dysponujący świetnym wyszkoleniem technicznym. Najczęściej występował na pozycji nr „10”, na skrzydle lub w ataku. Teraz utalentowany napastnik wzmocni drugoligową drużynę rezerw ŁKS-u. Nasz klub podpisał z 17-letnim zawodnikiem umowę obowiązującą do końca czerwca 2027 roku.