Rezerwy ŁKS w kolejnej rundzie okręgowego Pucharu Polski!

19 / 10 / 2020

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

ŁKS II Łódź awansował do V rundy Okręgowego Pucharu Polski, po tym jak GKS Ksawerów poinformował łódzki klub, że oddaje mecz walkowerem. Ostatnią rundę tych rozgrywek zaplanowano na 18 listopada.

Rezerwy ŁKS-u w tym tygodniu miały zmierzyć się z GKS-em Ksawerów w ramach IV rundy Okręgowego Pucharu Polski. Tak się jednak nie stanie. Zespół GKS-u oddał mecz walkowerem.

Dla podopiecznych Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera miało to być drugie spotkanie w tej edycji OPP. W III rundzie (od tego etapu ŁKS II rozpoczął rywalizację) łodzianie pokonali Borutę Zgierz 1:0, a jedyną bramkę w tym meczu zdobył Oskar Koprowski.

Ostatniego rywala rezerw ŁKS-u w tych rozgrywkach poznamy w najbliższą środę. Wtedy zostaną wyłonieni pozostali półfinaliści etapu łódzkiego Pucharu Polski. Do turnieju wojewódzkiego awansują po dwie najlepsze drużyny z każdego okręgu – łódzkiego, piotrkowskiego, sieradzkiego i skierniewickiego. Spotkania ostatniej rundy zaplanowano na 18 listopada.

Wcześniej z rywalizacji odpadł ŁKS III Łódź, który w III rundzie musiał uznać wyższość Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Autor: Mateusz  Żegota