Aktualności

Raport z wypożyczeń | 1 lipca

2
02 / 07 / 2020

To nie była udana środa dla zawodników wypożyczonych do drugoligowych zespołów z Łódzkiego Klubu Sportowego. Dwóch nie pojawiło się wcale na murawie w 29. kolejce, a trzeci po meczu musiał pogodzić się z degradacją swojej obecnej drużyny na czwarty poziom rozgrywkowy.

Oskar Koprowski ponownie rozegrał całe spotkanie w barwach Legionovii, ale derbów Mazowsza ze Zniczem w Pruszkowie nie będzie wspominał zbyt miło ze względu na porażkę 0:4, po której „Novia” straciła już nawet matematyczne szanse na utrzymanie się na szczeblu centralnym. W najbliższą sobotę ekipa z Legionowa w starciu dwóch zdecydowanie najsłabszych drużyn drugiej ligi zmierzy się na własnym stadionie z Gryfem Wejherowo, którego grającym trenerem został ostatnio Marcin Burkhardt.

Jakub Romanowicz cały mecz Pogoni Siedlce z Olimpią w Elblągu przesiedział na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał z wyżej notowanym rywalem 0:1, ale wciąż ma dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. W najbliższą niedzielę biało-niebieskich czeka konfrontacja z otwierającym tabelę Widzewem.

Maciej Dampc w spotkaniu GKS Katowice – Górnik Polkowice także pełne 90 minut spędził w roli rezerwowego. Bez 24-letniego obrońcy w składzie katowiczanie przegrali u siebie 1:2 i nie wykorzystali szansy, aby zbliżyć się do prowadzącej w tabeli dwójki. Humory katowiczanie mogą sobie jednak poprawić w ten weekend, jeżeli pokonają na wyjeździe Elanę Toruń, która cały czas znajduje się w strefie spadkowej.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]