Ranking „Czapki z głów”. Na prowadzeniu Pirulo, Malarz i Domínguez

19 / 10 / 2020

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Za nami już 8 meczów nowych rozgrywek, więc czas na pierwsze podsumowanie rankingu na najlepszego piłkarza sezonu. Który zawodnik zgarnie najwięcej ełkaesiackich kapeluszy na koniec rundy jesiennej? Na czele klasyfikacji Pirulo, Arkadiusz Malarz i Antonio Domínguez, ale tu jeszcze wiele może się zmienić.

W nowym sezonie rozpoczęliśmy zabawę, w ramach której kibice Łódzkiego Klubu Sportowego po ligowych meczach wybierają na łamach Twittera i Facebooka najlepszych zawodników każdego spotkania. Przymusowa kwarantanna naszego zespołu sprawiła, że postanowiliśmy już teraz podsumować wyniki po ośmiu kolejkach.

Przypomnijmy, że każdy kibic biorący udział w zabawie przyznaje po zakończeniu spotkania w sumie sześć kapeluszy:

• 🎩🎩🎩 – dla najlepszego piłkarza meczu
  • 🎩🎩 – dla bohatera drugiego planu
  • 🎩 – dla zawodnika, którego warto wyróżnić

Na głowy naszych piłkarzy pofrunęło w tym sezonie już kilka tysięcy kapeluszy. Kto prowadzi w klasyfikacji?

Najwięcej indywidualnych wyróżnień otrzymał Pirulo. Hiszpan był Waszym zdaniem najlepszym piłkarzem meczów z Odrą Opole, Stomilem Olsztyn, Zagłębiem Sosnowiec i GKS-em Bełchatów, więc nie dziwi, że zebrał w sumie już 12 kapeluszy.

Drugie miejsce zajmuje Arkadiusz Malarz. Kapitana ełkaesiaków chwaliliście zwłaszcza po wygranych przez ełkaesiaków derbach z Widzewem i ostatnim bezbramkowo zremisowanym meczu z Arką Gdynia. Bramkarz ŁKS-u ma na koncie 7 kapeluszy.

Na najniższym stopniu podium po ośmiu kolejkach znajduje się Antonio Domínguez, wyróżniony przez fanów ŁKS-u po spotkaniu z Resovią, a i po starciach z Sandecją Nowy Sącz i Arką Gdynia.

Tuż za podium ścisk. 4 kapelusze mają na koncie Łukasz Sekulski (m.in. autor hat-tricka w meczu z Sandecją), Jan Sobociński (doceniliście jego grę m.in. w ostatnim meczu z Arką) i Michał Trąbka, który trafiał do bramki w meczach z Odrą Opole oraz Zagłębiem Sosnowiec i właśnie po tych spotkaniach przyznaliście mu tytuł „bohatera drugiego planu”.

Ranking „Czapki z głów” – najlepszy piłkarz sezonu (po 8 meczach)

• Pirulo – 12 🎩
  • Arkadiusz Malarz – 7 🎩
  • Antonio Domínguez – 6 🎩
  • Łukasz Sekulski – 4 🎩
  • Jan Sobociński – 4 🎩
  • Michał Trąbka – 4 🎩
  • Maciej Dąbrowski – 3 🎩
  • Maciej Wolski – 3 🎩
  • Samuel Corral – 2 🎩
  • Piotr Gryszkiewicz – 2 🎩
  • Adrian Klimczak – 2 🎩
  • Maksymilian Rozwandowicz – 1 🎩

Mamy nadzieję, że nasi piłkarze już wkrótce wrócą na ligowe boiska i co za tym idzie, będziecie mieli okazję nagradzać ich kolejnymi ełkaesiackimi kapeluszami. Przypominamy, że swój głos na najlepszych piłkarzy meczów można oddać na Facebooku lub Twitterze w komentarzu pod specjalnym postem dotyczącym naszego rankingu, publikowanym zwykle kilka godzin po zakończeniu spotkania.