Kibice znów biorą sprawy w swoje ręce. Przed nami drugi cel

13 / 10 / 2020

Dzięki m.in. akcji derbowej zainicjowanej na Twitterze przez grupę kibiców ŁKS błyskawicznie zrealizowaliśmy pierwszy cel w aplikacji Fortuna 1 Ligi. Teraz czas na kolejny!

Oficjalna aplikacja Fortuna 1 Ligi umożliwia realne wsparcie ulubionego klubu, co w połączeniu z Waszym zaangażowaniem przy realizacji pierwszego celu sprawiło, że dron już wkrótce będzie służył Akademii ŁKS. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć o akcji derbowej zainicjowanej przez kibiców ŁKS-u na Twitterze, dzięki którym ten pierwszy cel zrealizowaliśmy błyskawicznie.

Naszym następnym celem jest zakup dwóch specjalistycznych stołów rehabilitacyjnych sterowanych elektrycznie, które usprawnią pracę fizjoterapeutów ŁKS-u i pomogą w szybszej regeneracji zawodników łódzkiego klubu. Fizjoterapeuci Łódzkiego Klubu Sportowego od początku sezonu stają na głowie, żeby zminimalizować ryzyko urazów zawodników i ze swoich obowiązków wywiązują się perfekcyjnie. Teraz mamy szansę nieco ułatwić im pracę, zakupując dwa stoły wykorzystywane zarówno w procesie rehabilitacji, jak i regeneracji zawodników.

Kibice ŁKS-u nie zasypiają gruszek w popiele i znów błyskawicznie zabrali się do realizacji tego celu.

W akcji może wziąć udział każdy kibic ŁKS-u. Co trzeba zrobić?

1. Zaloguj się w aplikacji.
  2. Zrób zakupy w jednym z 1100 sklepów internetowych.
  3. Zobacz oferty partnerów swojego klubu.

Bez dodatkowych opłat i kosztów, % transakcji trafi do Twojego klubu i pomoże zrealizować nam drugi cel czyli zakupić dwa specjalistyczne stoły rehabilitacyjne sterowane elektrycznie. Innymi słowy – będziecie mieli realny wpływ na to, żeby kadra naszego zespołu była silniejsza.