Aktualności

R-GOL partnerem technicznym ŁKS w sezonie 2023/24

11
20 / 07 / 2023

ŁKS związał się z firmą R-GOL.com nową umową. W sezonie 2023/24 autoryzowany dystrybutor marki adidas będzie zaopatrywał w sprzęt sportowy pierwszą drużynę łódzkiego klubu oraz wszystkie zespoły Akademii ŁKS.

Firma R-GOL.com jest partnerem technicznym ŁKS-u od 2019 roku i od tego momentu jako autoryzowany dystrybutor marki adidas zaopatruje w sprzęt pierwszą drużynę i zespoły Akademii ŁKS. Nie inaczej będzie w sezonie 2023/24, gdy ełkaesiacy wystąpią w PKO BP Ekstraklasie. To współpraca wypracowana na bazie obopólnego zaufania, lojalności i znajomości potrzeb, więc obie strony liczą, że dzięki temu zostanie jeszcze rozwiniętą, oczywiście z korzyścią dla sportowców spod znaku przeplatanki i ich kibiców. W ocenie przedstawicieli firmy, jak również marki adidas, potencjał tej współpracy jest ogromny i wszystkie strony pragną to wykorzystać.

Przypomnijmy, że R-GOL.com to firma, która od 23 lat istnieje na piłkarskiej mapie Polski. Mały, rodzinny biznes założony przez Marcina Radziwona przerodził się w potentata. R-GOL.com to dziś największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów i branżowe nagrody.

Perłą w koronie jest warszawskie centrum piłkarskie przy ulicy Puławskiej 255 , gdzie na ponad 600 metrach kwadratowych rozciąga się swoista futbolowa świątynia, w której każdy – od profesjonalisty po amatora – znajdzie to, czego potrzebuje, aby w stu procentach cieszyć się swoją miłością do piłki. To największy w Europie Wschodniej, a drugi co do wielkości na kontynencie sklep piłkarski. Dodatkowo w kwietniu firma otworzyła równie nowoczesny sklep we Wrocławiu (ponad 300 m2 powierzchni handlowej), a ponadto ma także swoje punkty sprzedaży w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Olsztynie, Poznaniu i Toruniu. Wizja firmy obejmuje w przeciągu kolejnych miesięcy otwarcie kolejny punktów handlowych w Polsce i poza granicą kraju. Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, w R-GOL.com Warszawa znajdziecie także Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny