Aktualności

Koszulki ŁKS na sezon 2023/24

22
19 / 07 / 2023

Galanta biała w domu i zadziorna czarna w delegacji – koszulki meczowe piłkarzy ŁKS-u, w których łodzianie wystąpią w PKO BP Ekstraklasie, stanowią połączenie nowoczesnego minimalizmu z elegancją, opatrzonych nostalgiczną nutą w postaci retro-przeplatanki, nawiązującej do korzeni klubu i 115. rocznicy jego powstania.

Ekstraklasowa premiera już coraz bliżej, więc najwyższy czas zdradzić Wam w jakich koszulkach wystąpią piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego w zbliżającym się sezonie. Okazja, biorąc pod uwagę także 115. rocznicę powstania ŁKS-u, jest wyjątkowa, więc i wyjątkowe musiały być również same projekty.

W domu: galanta biała

Domowa koszulka ŁKS-u na sezon 2023/24 jest z jednej strony ukłonem w stronę bogatej historii klubu; z drugiej – odważnie spogląda przed siebie, w myśl ełkaesiackiej maksymy, że to co piękne jest przed nami. Przeszłość spotyka się na niej z przyszłością i właśnie to kreatywne połączenie retro z elegancką nowoczesnością stanowi jej niezaprzeczalny atut.

Dystyngowana biel, nieodzowny od lat atrybut identyfikujący ełkaesiacką społeczność, przełamany cienkimi złotymi paskami, nadaje całości bezkompromisowego charakteru. Efekt ten potęgują czerwone wykończenia i haftowany, inspirowany przedwojenną przeplatanką herb klubu, nostalgiczny, a przy tym nie pozbawiony dumy element nawiązujący do 115. rocznicy powstania ŁKS-u.

Na wyjeździe: zadziorna czerń

Czarna wyjazdowa koszulka ŁKS-u z pionowymi czerwonymi paskami, podobnie jak jej domową wersję opatrzono m.in. złotymi wstawkami, logotypami sponsorów, czerwonym zwieńczeniem, trzema kultowymi paskami marki adidas (nowa odsłona znanego logo) i haftowaną retro-przeplatanką. Dzięki takiemu połączeniu udało się uzyskać pełen temperamentu efekt, który jednocześnie nadaje całej kompozycji dystyngowanego i pełnego wyrazu charakteru, na czym szczególnie zależało nam w przypadku koszulek mających w swoisty sposób celebrować 115. rocznicę powstania najstarszego łódzkiego klubu.

Informacja o sprzedaży wkrótce

Uprzedzając pytania naszych kibiców pragniemy zapewnić, że informację na temat sprzedaży koszulek meczowych ŁKS-u przekażemy za pośrednictwem strony klubu oraz naszych profili na portalach społecznościowych już wkrótce, a tymczasem bardzo prosimy o wyrozumiałość i jeszcze odrobinę cierpliwości.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny