Aktualności

ŁKS w Canal+ za 39 zł miesięcznie

9
19 / 07 / 2023

Już w piątek inauguracja rozgrywek PKO BP Ekstraklasy i tego samego dnia ŁKS zmierzy się z Legią w Warszawie. Wszystkie mecze „Rycerzy Wiosny” w piłkarskiej elicie i wiele więcej zobaczysz dzięki pakietowi Canal+. Jeśli masz to w planie, koniecznie wejdź na stronę nadawcy przez ten LINK, dzięki czemu wesprzesz ŁKS.

Największe emocje zawsze na stadionie Króla, ale tym, którzy nie będą mogli być z nami w al. Unii 2 i na pozostałych obiektach, polecamy pakiet Canal+. Zresztą, ofertę polecamy wszystkim, bo to znacznie więcej niż tylko transmisje meczów na żywo.

Dzięki pakietowi Canal+ zobaczysz nie tylko wszystkie spotkania łodzian w piłkarskiej elicie, ale i pozostałe starcia PKO BP Ekstraklasy, do tego popularne programy (m.in. Liga+, Liga+ Extra), skróty meczów oraz wybrane spotkania angielskiej Premier League czy hiszpańskiej LaLiga Santander.

Mecze piłkarskie możesz oglądać na wielu różnych urządzeniach (na dwóch jednocześnie). Co ważne, część kwoty ze sprzedaży pakietów Canal+ zasili Łódzki Klub Sportowy, o ile zdecydujesz się na jego zakup wchodząc na stronę nadawcy przez ten LINK, do czego gorąco zachęcamy.

Oferta specjalna na start Ekstraklasy:

CANAL+ 39 zł/mies. przez 3 miesiące, potem 54 zł/mies. (13 kanałów CANAL+ premium)
znajdziesz tu przede wszystkim fantastyczne emocje sportowe – najważniejsze wydarzenia: PKO BP Ekstraklasa (w tym mecze ŁKS-u), wybrane mecze Premier League, LaLiga Santander, PGE Ekstraliga, SGP, WTA Tour, NBA i wiele więcej. Oprócz tego oryginalne seriale CANAL+ (m.in. „Kruk. Czorny woron nie śpi”, „Klangor”, „Belfer”, „Król”, „Żmijowisko”, „Kruk. Szepty słychać po zmroku” i wiele innych).

Aby skorzystać z pakietu Canal+ wystarczy dostęp do internetu. Z serwisu możesz korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną (iOS, Android) lub telewizor z systemem operacyjnym Android TV oraz Tizen.

Aby założyć konto, wystarczy, że podczas rejestracji podasz adres e-mail i stworzone przez siebie hasło. Dodatkowo, przy zakupie nadawca poprosi Cię o dane karty płatniczej lub numer telefonu – w zależności od wybranej metody płatności.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny