Pucharowy mecz rezerw z RKS Radomsko w ŁKS TV

Pucharowy mecz rezerw z RKS Radomsko w ŁKS TV

fot. Cyfrasport

W środę piłkarze ŁKS II Łódź w półfinale wojewódzkiego Pucharu Polski zmierzą się z RKS-em Radomsko. Mecz lidera IV ligi obejrzymy na żywo w ŁKS TV.

Niepokonani w tym sezonie podopieczni trenerów Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera w środę o godz. 18 rozpoczną na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej bardzo ważne, bo półfinałowe spotkanie w ramach wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym łodzianie zmierzą się z RKS-em Radomsko.

Piłkarze z Radomska zajmują 14. miejsce w grupie I trzeciej ligi, a w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski pokonali 1:0 Wartę Sieradz. Czwartoligowe rezerwy ŁKS-u przygodę w tej edycji wojewódzkiego Pucharu Polski rozpoczęły od trzeciej rundy i wygranego 1:0 meczu z Borutą w Zgierzu. Ełkaesiacy wyeliminowali ponadto z tych rozgrywek GKS Ksawerów (walkower 3:0), okazali się lepsi od Sokoła Aleksandrów Łódzki (3:2) i Lechii Tomaszów Mazowiecki (2:1).

Mecz ŁKS II Łódź z RKS-em Radomsko będzie można obejrzeć bezpłatnie na klubowym kanale YouTube czyli ŁKS TV. Na stanowisku komentatorskim zasiądzie ponownie Łukasz „Kura” Adamski, a transmisja rozpocznie się dwadzieścia minut przed pierwszym gwizdkiem (czyli o godz. 17.40).

W drugim półfinałowym starciu Orzeł Nieborów zmierzy się z Unią Skierniewice. Finał zaplanowano na 23 czerwca.

Wszystkich kibiców ŁKS-u zachęcamy do śledzenia pojedynku naszych rezerw na ŁKS TV, a także odwiedzenia naszych stron i profili na portalach społecznościowych, gdzie po spotkaniu znajdzie się relacja i skrót meczu.