Przygotowania do meczu ze Skrą

26.07.2022

Przygotowania do meczu ze Skrą

Piłkarze ŁKS-u przygotowują się w komplecie do sobotniego meczu ze Skrą Częstochowa. W planie przed tym spotkaniem mamy w sumie pięć jednostek treningowych.

Liga ruszyła, więc nie ma czasu na leniuchowanie. Piłkarze ŁKS-u w niedzielę wieczorem wrócili z trzema punktami z Tychów, a już w poniedziałkowy ranek rozpoczęli nowy mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie sobotni mecz ze Skrą Częstochowa.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Oczywiście na razie to dopiero pierwsza bramka i pierwsza ligowa wygrana w sezonie, więc zachowujemy pokorę, ale dzięki zwycięstwom możemy wydobyć pełnię możliwości z zawodników.

O to „wydobycie pełni możliwości” trener Kazimierz Moskal i jego sztab szkoleniowy zadba w tym tygodniu w ramach pięciu treningów na boisku, w tym jednego na płycie głównej stadionu Króla. Wczoraj i dzisiaj ćwiczyliśmy w komplecie, co więcej żaden z zawodników nie jest jeszcze zagrożony pauzą ze względu na kartki. Maciej Dąbrowski ma na koncie dwa upomnienia, a pozostali kartkowicze – Dawid Kort, Vladyslav Okhronchuk, Pirulo, Nelson Balongo i Mateusz Kowalczyk – jedną żółtą kartę.

W sobotę zmierzymy się ze Skrą Częstochowa, która świetnie rozpoczęła rozgrywki, jest na razie niepokonana, ma już cztery punkty na koncie i nie straciła jeszcze gola, więc zapowiada się emocjonujące widowisko, w trakcie którego bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

Ciekawie i bardzo wesoło będzie zresztą na długo przed pierwszym gwizdkiem, bo w dniu meczu ze Skrą, o godz. 13 w strefie obok stadionu Króla rozpocznie się piknik rodzinny z okazji 599. urodzin Łodzi. Czeka na Was wiele atrakcji, więc najbliższą sobotę spędzamy razem w al. Unii 2 – najpierw na pikniku (tu wstęp bezpłatny), a następnie na trybunach stadionu Króla (informacja o sprzedaży biletów na mecz ze Skrą TUTAJ).