Klub

Bilety na mecz ze Skrą Częstochowa

25.07.2022

25.07.2022

Bilety na mecz ze Skrą Częstochowa

We wtorek w internecie a w środę w kasach rozpocznie się sprzedaż biletów na sobotni mecz ze Skrą Częstochowa, który poprzedzi pełen atrakcji piknik zorganizowany z okazji urodzin Łodzi.

Bilety na mecz ŁKS-u ze Skrą Częstochowa będą dostępne w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.plod wtorku od godz. 12, a od środy (od godz. 15) także w kasach stacjonarnych (płatność gotówką lub kartą) od strony al. Unii – szczegółowy harmonogram otwarcia kas poniżej.

1 zł #DlaPrzyszłości

Zarówno w kasie, jak i przez internet, oprócz „zwykłych” biletów, każdy kibic będzie mógł też nabyć bilet droższy o symboliczną złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które będą w ten sposób chciały wesprzeć sportowy rozwój najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.

Piknik i mecz

Przed meczem zapraszamy na piknik rodzinny, który z okazji 599. urodziny naszego miasta rozpocznie się w sobotę już o godz. 13. Wstęp na piknik (wydarzenie odbędzie się w strefie za kasami biletowymi obok stadionu Króla) jest bezpłatny, natomiast po jego zakończeniu świętować będziemy na trybunach naszego obiektu, bo o godz. 15 rozpocznie się mecz ełkaesiaków ze Skrą Częstochowa (wstęp na mecz dla posiadaczy karnetów i biletów).

Do zobaczenia na Stadionie Króla!

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ


* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Harmonogram sprzedaży w kasach (kasy od al. Unii – płatność gotówką lub kartą)

 • Środa (27 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
 • Czwartek (28 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
 • Piątek (29 lipca) | godz. 10.00 – 19.00
 • Sobota (30 lipca) | godz. 10.00 – 16.00


Instrukcja zakupu biletu:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Skra Częstochowa”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane (ew. kliknij „Bilet do samodzielnego wydruku/Doładuj moją kartę/Chcę kartę kibica”)
 5. Wybierz typ biletu
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.