Trenerzy po GKS Tychy – ŁKS

24 / 07 / 2022

Niedzielny wygrany przez ełkaesiaków mecz w Tychach podsumowali trenerzy – Dominik Nowak (GKS Tychy) i Kazimierz Moskal (ŁKS). – Ważne zwycięstwo na trudnym terenie – stwierdził po spotkaniu opiekun łodzian.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Ważne zwycięstwo na trudnym terenie. Cieszy mnie to ono, bo po wygranej nie tylko inaczej się pracuje, ale i inaczej podchodzi do kolejnych meczów, a nawet dziś było widać, że tej pewności siebie trochę nam nadal brakuje. To nie tak, że nie mieliśmy wątpliwości w kwestii składu na ten mecz, ale postanowiliśmy utrzymać go, żeby pewne mechanizmy funkcjonowały. Oczywiście na razie to dopiero pierwsze zwycięstwo w lidze, więc zachowujemy pokorę.

Dominik Nowak (trener GKS-u): Dwie różne połowy. W pierwszej ani my, ani goście nie potrafili przejąć inicjatywy. Po przerwie chcieliśmy wejść w spotkanie energetycznie i wykorzystać swoje atuty. Jest duży niedosyt, bo mieliśmy sytuacje pod kontrolą a zabrakło  kropki nad „i”.  Nie zasłużyliśmy na porażkę. Jeśli przeniesiemy te niezły momenty na spokój i mądrość w rozwiązywaniu sytuacji to będzie coraz lepiej.