Aktualności

Goal.pl partnerem medialnym ŁKS

17
22 / 07 / 2022

Do grona oficjalnych partnerów medialnych Łódzkiego Klubu Sportowego dołączył portal Goal.pl, ceniony w kraju serwis poświęcony piłce nożnej, w którym codziennie znajdziecie świeżą dawkę informacji z boisk całego świata.

Pierwsze ligowe gole ełkaesiaków na stadionie Króla już wkrótce, na razie jest z nami… jeden gol, a konkretnie rzecz ujmując Goal.pl, czyli nowy oficjalny patron medialny najstarszego łódzkiego klubu.

Serwis Goal.pl już od kilkunastu lat dostarcza czytelnikom w świeżej i ciekawej formie rzetelnych informacji z piłkarskich boisk całego świata. Zespół redakcyjny tworzą pasjonaci futbolu oraz doświadczeni dziennikarze, którzy kochają to, co robią i chętnie swoją miłością do piłki nożnej dzielą się z innymi. Na łamach portalu znajdziecie więc nie tylko relacje z meczów i newsy, ale i zajmującą publicystykę.

– Goal.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników coraz mocniej w swojej strategii stawia na tworzenie treści premium wokół polskiej piłki. Chcemy być bliżej klubów i kibiców, dlatego nasze działania w zakresie partnerstw medialnych nie są przypadkowe. Łódzki Klub Sportowy od początku był dla nas konkretnym i atrakcyjnym partnerem w rozmowach na temat współpracy medialnej. Jesteśmy szczęśliwi, że od sezonu 2022/2023 będziemy mogli rozwijać się i wspierać w zakresie promocji i realizacji celów biznesowych ramię w ramię z tak uznaną marką jaką jest ŁKS Łódź – powiedział Wojciech Demusiak, redaktor naczelny Goal.pl.

Warto dodać, że z portalem Goal.pl współpracują cenieni przez czytelników dziennikarze, wśród których znajdziemy m.in. Jakuba Olkiewicza. Oczywiście nie zmieni to nic w podejściu Goal.pl do ŁKS-u, bo serwis zamierza pozostać obiektywnym medium w sprawach dotyczących także klubów, które objął swoim patronatem medialnym.

Dodajmy przy tej okazji, że Goal.pl dołączył do grona oficjalnych partnerów medialnych naszego klubu, wśród których znajdują się już Radio Łódź, Telewizja TOYA i serwis lksfans.pl.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny