Klub

Kazimierz Moskal przed GKS Tychy

22.07.2022

22.07.2022

Kazimierz Moskal przed GKS Tychy

– GKS Tychy dobrze czuje się w grze z kontrataku. To ich mocna strona, dlatego musimy być odpowiedzialni i uważni przez cały mecz – powiedział trener Kazimierz Moskal na piątkowym przedmeczowym spotkaniu z dziennikarzami.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Wiem, że wszyscy są rozczarowani startem ligi w naszym wykonaniu, chociaż uważam, że nie wszystko w ubiegłą sobotę wyglądało źle. W drugim meczu musimy być mądrzejsi. GKS Tychy to zespół, który ma ambicję zakwalifikowania się przynajmniej do pierwszej szóstki. To niewygodny rywal. Mają pomysł na grę. Potrzebujemy trochę czasu, żeby zaczęło to lepiej funkcjonować. Powtarzam się, ale to, co chcemy grać nie jest łatwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę sposób gry wielu rywali.