Przygotowania do meczu z Sandecją

21 / 09 / 2020

W trakcie ostatnich dziewięciu dni piłkarze ŁKS-u rozegrali trzy ligowe mecze. W tym tygodniu będzie nieco więcej czasu i na odpoczynek, i na pracę szkoleniową, bo starcie z Sandecją Nowy Sącz zaplanowano dopiero na najbliższą niedzielę.

W sobotę zwycięstwo nad Stomilem Olsztyn. W środę wygrana w derbach Łodzi. W sobotę trzy punkty wywiezione ze stadionu Zagłębia Sosnowiec. Podopieczni trenera Wojciecha Stawowego mieli ostatnio bardzo napięty grafik, ale w nowym tygodniu będzie nieco spokojniej. Najbliższy mecz rozegrają przecież nasi piłkarze dopiero w niedzielę 27 września.

Przy tak dużym obciążeniu meczowym nie dziwi, że trener Wojciech Stawowy dał swoim podopiecznym wolny poniedziałek (w niedzielę odbył się trening regeneracyjny), w końcu ostatni dzień odpoczynku od piłki łodzianie mieli kilkanaście dni temu. Ełkaesiacy spotkają się we wtorek (trening na boisku), natomiast w środę w siłowni w trzech grupach będą pracowali nad siłą i wytrzymałością.

Na boisko lider Fortuna 1 Ligi wróci w czwartek. W planie są więc w tym tygodniu cztery treningi na zielonej murawie (w tym jeden na głównej płycie stadionu przy al. Unii 2). W niedzielę o godz. 12.40 zespół trenera Wojciecha Stawowego zmierzy się na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz.