Aktualności

Przygotowania do meczu z Odrą Opole

9
21 / 02 / 2021

W ubiegłą sobotę odrobili jesienne zaległości. W najbliższą sobotę zainaugurują rundę wiosenną. Piłkarze ŁKS-u już jutro rozpoczną przygotowania do meczu z Odrą Opole.

– Najważniejsza jest teraz ciężka praca, bo tylko dzięki niej możemy poprawić naszą grę i wyeliminować błędy. Nadal wierzę, że jesteśmy w stanie zrealizować nasz cel – powiedział po sobotnim meczu z GKS-em Tychy (0:3) trener Wojciech Stawowy.

Grafik treningowy na zbliżający się tydzień przypomina z grubsza ten z tygodnia poprzedniego. Przygotowania do meczu z Odrą Opole, czyli premiery rundy wiosennej, ełkaesiacy rozpoczną w poniedziałek w ośrodku treningowym Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej.

W tym samym miejscu (zwyczajowo zwanym „Minerską”) ełkaesiacy pojawią się w środę i piątek, a więc dzień przed starciem z Odrą Opole. Na boiskach w al. Unii 2 w planach są dwa treningi – we wtorek i czwartek. Na wtorek oprócz zajęć piłkarskich sztab szkoleniowy zaplanował także ćwiczenia siłowe w trzech grupach.

Sobotni mecz z Odrą Opole rozpocznie się o godz. 12.40. W niedzielę piłkarze ŁKS-u dostaną dzień wolnego, a następnego dnia rozpoczną się przygotowania do 66. derbów Łodzi.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]