Przygotowania do meczu z Legią Warszawa

07.02.2021

Przygotowania do meczu z Legią Warszawa

Wczoraj wrócili, ale dziś już trenują. Do meczu z Legią Warszawa w Fortuna Pucharze Polski zostało przecież niewiele czasu.

W sobotni wieczór piłkarze ŁKS-u dotarli Łodzi. Po dwóch tygodniach spędzonych w tureckim Side zawodnicy stęsknili się za bliskimi, a zatem humory dopisywały. Do meczu z Legią Warszawa pozostały tylko dwa dni, więc nasi piłkarze na pierwszych zajęciach w Łodzi spotkają się już dzisiaj, choć będą miały one charakter regeneracyjny.

W poniedziałek, mniej więcej w porze wtorkowego meczu z Legią Warszawa, ełkaesiacy będą trenować na głównej płycie stadionu w al. Unii 2, natomiast na wtorkowe przedpołudnie na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS zaplanowano rozruch.

Wśród uczestników wszystkich tych zajęć nie zabraknie Ricardinho. Brazylijski napastnik w sobotę złożył podpis na trzyipółletniej umowie z łódzkim klubem i jest już do dyspozycji trenera Wojciecha Stawowego oraz jego współpracowników.

Wtorkowy mecz w ramach 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski z Legią Warszawa rozpocznie się o godz. 20.30. Następnego dnia, tj. w środę, odbędą się zajęcia treningowe, ale wezmą w nich udział tylko wybrani zawodnicy.