Przygotowania do meczu z GKS Tychy

Przygotowania do meczu z GKS Tychy

Piłkarze ŁKS-u rozpoczęli dziś (tj. w poniedziałek) przygotowania do ostatniego w tym roku meczu. W najbliższy piątek łodzianie zmierzą się na własnym stadionie z GKS-em Tychy.

W niedzielę a więc dzień po starciu z liderem Fortuna 1 Ligi zawodnicy dostali wolne, ale już w poniedziałek spotkają się na pierwszych zajęciach mikrocyklu treningowego, którego zwieńczeniem będzie piątkowe starcie z GKS-em Tychy.

We wtorek nasi piłkarze będą pracowali nad siłą i wytrzymałością, a w środę i czwartek skupią się na elementach stricte piłkarskich. W sumie sztab trenerski zaplanował w ostatnim w tym roku mikrocyklu szkoleniowym cztery treningi. Spotkanie z GKS-em Tychy rozpocznie się w piątek o godz. 17.40.

Po meczu z zespołem z Górnego Śląska ełkaesiacy spotkają się jeszcze w sobotę, natomiast 14 grudnia rozpoczną świąteczno-noworoczne urlopy. Pierwsze zajęcia w 2021 roku zaplanowano wstępnie na 10 stycznia.