Aktualności

Przygotowania do meczu z Arką

12
11 / 10 / 2021

Przed meczem z Arką Gdynia ełkaesiacy mają w planach m.in. zajęcia w siłowni i na boisku. Przygotowania do niedzielnego spotkania nasi piłkarze rozpoczną w poniedziałek.

Ełkaesiacy odpoczywali w weekend jedynie od ligowych zmagań, bo w sobotę rozegrali w Poznaniu mecz sparingowy z Lechem (1:5), w którym, co warto podkreślić, na boisku pojawili się m.in. Samuel Corral (wcześniej zagrał w końcówce spotkania z Zagłębiem Sosnowiec) i Nacho Monsalve (pierwszy występ Hiszpana po rekonwalescencji), a po przerwie między słupki bramki łodzian wskoczył Dawid Arndt.

Przed przerwą potrafiliśmy przez długie fragmenty kontrolować piłkę i kreować akcje w ataku pozycyjnym. Niestety, żaden z tych ataków nie zakończył się zdobyciem gola, chociaż kilka okazji zdołaliśmy stworzyć. Wynik ukształtował się na początku drugiej części gry, kiedy bardzo szybko straciliśmy dwa gole. Przeciwnik był w tym meczu bardzo skuteczny i wykorzystał nasze błędy w defensywie. Z każdego sparingu, nawet przegranego, wyciągamy coś dobrego – powiedział po grze kontrolnej z Lechem trener Paweł Drechsler, jeden z asystentów Kibu Vicuñy.

Przygotowania do niedzielnego meczu z Arką Gdynia, która w ubiegły piątek zremisowała bezbramkowo z Koroną Kielce i zajmuje piąte miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi, łodzianie rozpoczną w poniedziałek od dwóch jednostek treningowych. W planie są zajęcia w siłowni VeraSport oraz zajęcia na boisku. W kolejnych dniach ełkaesiacy będą trenować zarówno w al. Unii 2, jak i w ośrodku treningowym Akademii ŁKS.

Mecz z Arką Gdynia rozpocznie się w niedzielę 17 października o godz. 12.40. Sprzedaż biletów na to spotkanie ruszy już we wtorek.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny