Przygotowania do meczu z Arką Gdynia

Przygotowania do meczu z Arką Gdynia

W poniedziałek chwila na oddech po trudach ostatnich ligowych kolejek, a od wtorku operacja „Arka” – tak w skrócie należałoby streścić plan przygotowań ełkaesiaków do wyjazdowego starcia z ekipą z Trójmiasta.

W niedzielę zwycięskim spotkaniem z Resovią (2:1) piłkarze ŁKS-u zakończyli kolejny mini-maraton meczowy, w trakcie którego rozegrali trzy ligowe batalie w zaledwie osiem dni. Zespół zasłużył na odpoczynek, dlatego w poniedziałek podopieczni trenera Wojciecha Stawowego dostali dzień wolnego.

Bardzo pracowicie zapowiada się natomiast wtorek. Tego dnia nasi piłkarze najpierw w trzech grupach ćwiczyć będą w siłowni, a wieczorem po odprawie wezmą udział w zajęciach na boisku. W środę w planach jest jeden trening, natomiast w czwartek zajęcia na murawie oraz regeneracja.

W piątek ełkaesiacy wyruszą do Gdyni, gdzie następnego dnia (tj. w sobotę 10 października) lider Fortuna 1 Ligi zmierzy się z Arką (początek spotkania o godz. 12.40). W niedzielę, po powrocie do Łodzi, sztab szkoleniowy łódzkiego klubu zaplanował trening regeneracyjny oraz wyrównawczą jednostkę treningową dla zawodników, którzy nie wystąpią w meczu z Arką lub zaliczą w tym spotkaniu mniej minut.