Aktualności

Przed meczem: Pogoń Szczecin – ŁKS Łódź

14
12 / 09 / 2019

Czy w Szczecinie nastąpi przełamanie i łodzianie po pięciu porażkach z rzędu zdobędą 3 punkty? Wszyscy w ŁKS-ie głęboko w to wierzą! Dobry początek sezonu pokazał, że łodzianie potrafią grać i walczyć z wyżej notowanymi rywalami. A w niedzielę Rycerzy Wiosny czeka duże wyzwanie – walka z aktualnie 3. drużyną PKO Ekstraklasy – Pogonią Szczecin. Zapraszamy do śledzenia najciekawszych informacji przed tym meczem. 

  Relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund
  POWRÓT

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *  Sponsor strategiczny

  Sponsorzy

  Partner strategiczny

  Partnerzy

  Partnerzy

  Partnerzy

  Partnerzy

  Partner techniczny

  Partner medyczny

  [FM_form id="1"]