ŁKS wspiera Stowarzyszenie Charytatywne S&M&S

Klub

ŁKS wspiera Stowarzyszenie Charytatywne S&M&S

04.09.2019

04.09.2019

Łódzki Klub Sportowy postanowił wesprzeć tegoroczny turniej piłkarski organizowany przez Stowarzyszenie Charytatywne S&M&S – Dajemy Nadzieję z Ostrowa Wielkopolskiego. Podczas imprezy będzie można wylicytować m.in. klubowe gadżety.

– Chcieliśmy bardzo zrobić coś dobrego dla osób, które tego potrzebują. Od 6 lat gramy turnieje charytatywne dla dzieci i w tym roku spotkamy się już po raz siódmy. Przez ten okres pomogliśmy już wielu młodym bohaterom, a tym razem celem będzie pomoc dla chorego na mózgowe porażenie dziecięce Oskara oraz Igi, która zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną – mówi Maciej Sodkiewicz, jeden z organizatorów wydarzenia i założycieli stowarzyszenia. – Podczas imprezy odbywa się tradycyjna zbiórka pieniędzy do puszek. Nie brakuje również specjalnych licytacji wielu ciekawych gadżetów przekazanych od klubów i ludzi z całej Polski. Również zespoły, które przystępują do zawodów przeznaczają tak zwane wpisowe na rzecz pomocy dla najmłodszych. – dodaje Sodkiewicz.

ŁKS Łódź już drugi rok z rzędu postanowił wspomóc turniej przekazując na jego rzecz klubowe gadżety. Podczas zawodów będzie można wylicytować m.in. koszulkę meczową, książkę wydaną na 110-lecie klubu oraz wiele innych ciekawych przedmiotów.

Więcej informacji na temat samego turnieju można znaleźć na stronie Stowarzyszenia Charytatywnego S&M&S – Dajemy Nadzieję.