Aktualności

Nowe inwestycje, nowi uczniowie i nowa jakość w Szkole Gortata

14
02 / 09 / 2019

Pierwszy dzień roku szkolnego 2019/20 w łódzkiej Szkole Gortata symbolicznie otworzył nowy etap w historii tej placówki. Przez wakacje bardzo dużo się w niej bowiem zmieniło – od zmodernizowania kultowego globusa przed wejściem, przez remonty klas po znaczący wzrost starannie wyselekcjonowanej kadry nauczycielskiej i pojawienie się wielu nowych uczniów, wśród których dominują zawodnicy Akademii ŁKS. A już wkrótce nastąpią kolejne zmiany, dzięki którym współpraca Szkoły Gortata i ŁKS-u wskoczy na jeszcze wyższy poziom. O szczegółach specjalnie dla ŁKS TV opowiedział Michał Feter, dyrektor Szkoły Gortata.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]