Klub

Tysiące zeszytów od Stowarzyszenia Kibiców ŁKS

02.09.2019

02.09.2019

Tysiące zeszytów od Stowarzyszenia Kibiców ŁKS

Jak co roku z inicjatywy Stowarzyszenia Kibiców ŁKS w ręce najmłodszych mieszkańców naszego miasta i regionu trafiły specjalne zeszyty przygotowane na rozpoczęcie roku szkolnego.

Fani z upominkami pojawili się w okolicach kilkudziesięciu łódzkich szkół podstawowych w takich dzielnicach jak: Stare Polesie, Koziny, Retkinia, Karolew, Teofilów, Żubardź, Śródmieście, Złotno, Limanka, Ruda, Rokicie, Piastów czy Bałuty.

Na prezent w postaci zeszytu mogli liczyć również młodzi mieszkańcy takich miast jak Aleksandrów i Konstantynów Łódzki, Lutomiersk oraz Piotrków Trybunalski.

– To kolejna edycja akcji, którą organizujemy zawsze z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Jest ona bardzo pozytywnie odbierana przez wiele placówek oświatowych oraz przede wszystkim przez najmłodszych, którzy z uśmiechem na twarzy sięgają po nasz drobny upominek – mówi Mariusz Przybyła ze Stowarzyszenia Kibiców ŁKS. – Dzieci zapewniają nas, że zeszyty z przeplatanką będą im służyć podczas zajęć lekcyjnych. Po to jest ta inicjatywa, ponieważ chcemy aby Łódzki Klub Sportowy towarzyszył najmłodszym również w szkole – dodaje Przybyła.  

Łącznie Stowarzyszenie Kibiców ŁKS rozdało lub rozda w najbliższych dniach kilka tysięcy „biało-czerwono-białych” zeszytów.

Ogromnie gratulujemy inicjatywy i liczymy na podobne akcje!