Aktualności

Ekstra Talent na ŁKS-ie już 10 września!

18
08 / 09 / 2019

We wtorek 10 września w Ośrodku Treningowym Minerska odbędzie „Ekstra Talent” – cykliczny turniej organizowany przez Fundację Ekstraklasy, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz ŁKS.

Oprócz Akademii ŁKS w turnieju weźmie udział osiem drużyn U12 z województwa łódzkiego: Pelikan Łowicz, Warta Sieradz, Pilica Tomaszów Mazowiecki, SMS Łódź, PSV Łódź, RAP Radomsko, Widzew oraz Pogoń Zduńska Wola.

Wtorkowe zawody zainaugurują tegoroczną edycję projektu „Ekstra Talent”. W najbliższych tygodniach turnieje odbędą się w każdym z 16 ekstraklasowych klubów. Podczas nich młodzi piłkarscy adepci nie tylko będą mogli rywalizować ze swoimi rówieśnikami, ale również przejdą specjalistyczne testy sprawnościowe.

Turniej w Łodzi rozpocznie o godzinie 10:00 otwarty trening zawodników pierwszej drużyny ŁKS-u, po którym ełkaesiacy będą do dyspozycji młodych piłkarzy i ich kibiców. Rywalizacja drużyn potrwa do godziny 16:00.

Warto dodać, że 10 września obchodzony jest w Polsce Dzień Piłkarza, upamiętniający zdobycie złotego medalu olimpijskiego przez drużynę narodową na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium. Tym bardziej warto ten dzień spędzić oglądając zmagania, być może, przyszłych medalistów.

Zapraszamy wszystkich kibiców i młodych sympatyków piłki nożnej!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]