Aktualności

Przed meczem: ŁKS Łódź – Górnik Zabrze (Puchar Polski)

21
29 / 10 / 2019

Po dziewięciu dniach ełkaesiacy po raz kolejny zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Poprzednie ligowe spotkanie zakończyło się podziałem punktów, tym razem taki rezultat nie wchodzi w grę – zwycięzca może być tylko jeden, a stawką jest awans do 1/8 finału Pucharu Polski. Jest więc o co grać! Początek spotkania we wtorek o godzinie 20:30. Do zobaczenia #NaStadionie!

  Relacja odświeża się automatycznie co 30 sekund
  POWRÓT

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *  Sponsor strategiczny

  Sponsorzy

  Partner strategiczny

  Partnerzy

  Partnerzy

  Partnerzy

  Partnerzy

  Partner techniczny

  Partner medyczny

  [FM_form id="1"]