Drużyna

Bilety na mecz Pucharu Polski ciągle w sprzedaży!

28.10.2019

28.10.2019

Bilety na mecz Pucharu Polski ciągle w sprzedaży!

Od trzech spotkań Łódzki Klub Sportowy nie doznał porażki w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Dodatkowo zdobył w nich aż 7 punktów i awansował na 13. miejsce w tabeli, wydostając się ze strefy spadkowej. Jutro podopieczni trenera Kazimierza Moskala w spotkaniu 1/16 Totolotek Pucharu Polski podejmą na obiekcie przy al. Unii Lubelskiej 2 drużynę Górnika Zabrze.

Ponad tydzień temu, dokładnie 20 października, ŁKS zmierzył się z Górnikiem w potyczce o ligowe punkty. Mecz rozegrany na Arenie Zabrze zakończył się remisem 1:1 (bramki strzelali Dani Ramirez oraz Igor Angulo). Stawką wtorkowego spotkania będzie awans do 1/8 rozgrywek Totolotek Pucharu Polski. W pierwszej rundzie ŁKS po bramkach Piotra Pyrdoła, Artura Bogusza i Rafała Kujawy pokonał na wyjeździe pierwszoligowe Zagłębie Sosnowiec 3:0.

Wejściówki na wtorkowy mecz, który rozpocznie się o godzinie 20:30 można nabywać w tradycyjnej sprzedaży stacjonarnej oraz ONLINE. Budynek kasowy będzie pracował dzisiaj w godzinach 12:00 – 18:00 oraz jutro od godziny 12:00 do końca pierwszej połowy spotkania.

W chwili obecnej dostępne są jeszcze bilety na wszystkie sektory (A1, C1, B1, B2, B3, B4 oraz VIP).

Cennik biletów na mecz z Górnikiem Zabrze (Puchar Polski):

  • A1 / C1 / B1 / B2 / B3 / B4: 35 złotych (normalny), 30 zł (ulgowy)
  • VIP: 50 złotych (normalny), 40 zł (ulgowy)

Zachęcamy wszystkich kibiców do pojawienia się jutro na trybunie obiektu przy al. Unii Lubelskiej. Ostatnie spotkania pokazują, że Wasze wsparcie jest nieocenione! Wywalczmy wspólnie awans do kolejnej rundy rozgrywek Totolotek Pucharu Polski!