Klub

Premiera strony przełożona | beta.lkslodz.pl

06.08.2017

06.08.2017

Premiera strony przełożona | beta.lkslodz.pl

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowa witryna dostępna była już w tym tygodniu, jesteśmy jednak zmuszeni poprosić kibiców ŁKS-u o wyrozumiałość i cierpliwość. Pracę nad stroną są na przysłowiowej ostatniej prostej i już niedługo ogłosimy nowy termin jej premiery.

W związku z tym postanowiliśmy udostępnić testową wersję strony na domenie www.beta.lkslodz.pl – nadarza się więc okazja, aby każdy osobiście przekonał się o tym, jak wyglądać będzie layout nowej strony i co się na niej znajdzie. Przy okazji zachęcamy sympatyków ŁKS-u do przesyłania opinii na temat nowej strony – oczywiście w miarę możliwości postaramy się uwzględnić Wasze uwagi.

Przy okazji przypominamy, że prace nad nową stroną internetową, swoistą wizytówką klubu w sieci, trwały przez wiele miesięcy, a zaangażował się w nie kilkuosobowy sztab ludzi. Finalna wersja, mamy nadzieję, usatysfakcjonuje wszystkich zainteresowanych przeszłością, teraźniejszością i przyszłością najstarszego łódzkiego klubu.

Nowoczesny styl wizualny, nowa forma optyczna oraz unikalne treści to cechy wyróżniające witrynę lkslodz.pl i sprawiające zarazem, że pod tym względem ŁKS znajdzie się wkrótce w ścisłej krajowej czołówce.

A dziś jeszcze raz przepraszamy i prosimy o cierpliwość.