Akademia

Plan przygotowań ŁKS II Łódź do rundy wiosennej

13.12.2022

13.12.2022

Plan przygotowań ŁKS II Łódź do rundy wiosennej

Trzecioligowa drużyna rezerw ŁKS-u, która w tym roku znów spisała się znakomicie, przygotowania do rundy wiosennej rozpocznie w poniedziałek 9 stycznia. Piłkarze trenera Marcina Matysiaka mają w planie rozegranie siedmiu meczów sparingowych.

Szósta po rundzie jesiennej drużyna grupy I trzeciej ligi, 2022 rok zakończy w połowie grudnia i właśnie wtedy rozpocznie się trzyipółtygodniowa przerwa, w trakcie której piłkarze będą mogli zregenerować siły i chwilę odpocząć, chociaż już na ostatni tydzień urlopów trenerzy przygotowali dla zawodników specjalną rozpiskę z treningiem biegowym i siłowym, który ełkaesiacy będą realizować we własnym zakresie.

Na pierwszych zajęciach w 2023 roku spotkamy się w poniedziałek 9 stycznia, czyli niemal dwa miesiące przed inauguracją rundy wiosennej. Drużyna rezerw ŁKS-u będzie trenowała na własnych obiektach i rozegra w sumie siedem meczów sparingowych. Wśród rywali łodzian znajdą się drużyny z drugiej, trzeciej i czwartej ligi.

Nasi piłkarze rozpoczną ligowe zmagania w weekend 4-5 marca domowym meczem z Concordią Elbląg. Po pierwszej części sezonu ełkaesiacy zajmują szóste miejsce w tabeli grupy I trzeciej ligi z zaledwie sześciopunktową stratą do lidera z Grodziska Mazowieckiego.

Plan przygotowań ŁKS II Łódź w skrócie:

  • 2 – 8 stycznia – rozpiska indywidualna dla piłkarzy
  • 9 stycznia – rozpoczęcie przygotowań do rundy wiosennej
  • 14 stycznia – ŁKS II – ŁKS III / WKS Wieluń (sparing)
  • 21 stycznia – Ślęza Wrocław – ŁKS II (sparing)
  • 28 stycznia – ŁKS II – GKS Bełchatów (sparing)
  • 4 lutego – Znicz Pruszków – ŁKS II (sparing)
  • 11 lutego – Lechia Tomaszów Mazowiecki – ŁKS II (sparing)
  • 15 lutego – ŁKS II – Sokół Aleksandrów Łódzki (sparing)
  • 25 lutego – ŁKS II – RKS Radomsko (sparing)
  • 4/5 marca – ŁKS II – Concordia Elbląg (inauguracja rundy wiosennej)