Plan przygotowań do meczu z Arką Gdynia

07.07.2020

Plan przygotowań do meczu z Arką Gdynia

Piłkarska drużyna ŁKS-u przed sobotnim meczem z Arką ma w planach w sumie sześć jednostek treningowych. Nasi piłkarze zameldują się w Gdyni w piątek wieczorem.

Przygotowania do potyczki z klubem z Trójmiasta ełkaesiacy rozpoczęli od zajęć w poniedziałkowe popołudnie. Dzisiaj (tj. we wtorek) podopieczni trenera Wojciecha Stawowego najpierw ćwiczyli w trzech grupach na siłowni, a następnie po południu spotkają się wspólnie na boisku.

W kolejnych dniach, czyli w środę, czwartek i piątek w planach jest po jednym treningu dziennie na boisku. Ostatniego dnia (w piątek) po obiedzie ełkaesiacy wyruszą do Gdyni, gdzie powinni się pojawić wieczorem. Spotkanie z Arką, która tak jak i ełkaesiacy nie ma już nawet tzw. matematycznych szans na utrzymanie w piłkarskiej elicie, rozpocznie się w sobotę o godz. 15.

Żaden z naszych zawodników nie musi w 35. kolejce PKO Ekstraklasy pauzować z powodu nadmiaru kartek. W ubiegły piątek taką karę w meczu z Wisłą Kraków odcierpiał Ricardo Guima i w sobotę powinien być do dyspozycji trenera. Przypomnijmy, że w Gdyni powinien uważać Samuel Corral, która ma na koncie trzy żółte kartoniki.