Pierwszy trening przed GKS Katowice

08.11.2021

Poniedziałkowe zajęcia zainaugurowały mikrocykl treningowy poprzedzający sobotni mecz ełkaesiaków z GKS-em Katowice.

Piłkarze ŁKS-u w sobotę rozegrają mecz ostatniej kolejki rundy jesiennej, chociaż należy pamiętać, że przed naszym zespołem jeszcze zaległe spotkanie z Chrobrym w Głogowie oraz trzy mecze rundy rewanżowej, które łodzianie rozegrają awansem jeszcze w listopadzie i na początku grudnia.

Dodajmy, że dziś z urazami borykają się Michał Trąbka, Nacho Monsalve, Jakub Tosik, Dawid Arndt, Adrian Klimczak, Maksymilian Rozwandowicz, Maciej Dąbrowski i Marek Kozioł (część z wymienionych zawodników wkrótce powinna wznowić zajęcia z zespołem), natomiast Piotr Janczukowicz i Kamil Dankowski nadal pracują pod okiem fizjoterapeutów.

Ełkaesiacy rozpoczęli w poniedziałkowe przedpołudnie przygotowania do meczu z GKS-em Katowice. W nowym tygodniu łodzianie mają w planach pięć jednostek treningowych na boisku (po jednym treningu dziennie). Spotkanie z beniaminkiem pierwszej ligi rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 18.

Przy okazji meczu z GKS-em Katowice przygotowaliśmy specjalną ofertę dla kobiet, dzieci do 16. roku życia, seniorów oraz wszystkich tych, którzy zamierzają pierwszy raz pojawić się na stadionie ŁKS-u. Co więcej, każdy kto zakupi normalną wejściówkę na ten mecz (w cenie 50 zł), na kolejne spotkanie z GKS-em Tychy wejdzie za 10 zł! (TUTAJ).