Sprzedaż biletów na GKS Katowice. Specjalna oferta!

05 / 11 / 2021

Jeśli zakupicie normalny bilet na mecz z GKS-em Katowice, na kolejne spotkanie z GKS-em Tychy wejdziecie za 10 zł. To nie koniec niespodzianek.

Bilety na topowy mecz ŁKS-u z GKS-em Katowice dostępne będą od piątku w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl) oraz od poniedziałku w kasie biletowej Łódź Sport Arena.

Przy okazji meczu z GKS-em Katowice przygotowaliśmy specjalną ofertę dla kobiet, dzieci do 16. roku życia, seniorów oraz wszystkich tych, którzy zamierzają pierwszy raz pojawić się na stadionie ŁKS-u (szczegóły poniżej). Co więcej, każdy kto zakupi normalną wejściówkę na ten mecz (w cenie 50 zł), na kolejne spotkanie z GKS-em Tychy wejdzie za 10 zł!

Cennik biletów na topowy mecz z GKS-em Katowice (sobota, 13 listopada, godz. 18):

• A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 50 zł (normalny)
  • VIP: 120 zł (normalny), 110 zł (ulgowy)
  • VIP GOLD: 150 zł
  • Kobiety / Dzieci do 16. roku życia / Seniorzy (65+)10 zł (nie dotyczy VIP i VIP GOLD)
  • Nowi kibice (jeszcze nigdy nie zakupili biletu)10 zł (nie dotyczy VIP i VIP GOLD)

Dodatkowo! Wszyscy, którzy zakupią normalny bilet na mecz z GKS-em Katowice (dotyczy tych, którzy zakupią normalny bilet w cenie 50 zł), bilet na kolejne domowe spotkanie ełkaesiaków (ŁKS – GKS Tychy) zakupią za 10 zł!

Instrukcja zakupu biletu:

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – GKS Katowice”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
  6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Harmonogram sprzedaży w kasach

• Poniedziałek | (8 listopada) godz. 11.00 – 18.00 (Łódź Sport Arena)
  • Wtorek | (9 listopada) godz. 9.00 – 16.00 (Łódź Sport Arena)
  • Środa | (10 listopada) godz. 9.00 – 16.00 (Łódź Sport Arena)
  • Czwartek | (11 listopada) NIECZYNNE
  • Piątek | (12 listopada) godz. 9.00 – 16.00 (Łódź Sport Arena)
  • Sobota | (13 listopada) DZIEŃ MECZU: od godz. 15 do końca pierwszej połowy (kasy od al. Unii)

Zorganizowane grupy uczniów i młodych piłkarzy

Przy tej okazji na mecz z GKS-em Katowice zapraszamy zorganizowane grupy uczniów szkół podstawowych oraz zorganizowane grupy młodych zawodników szkółek piłkarskich wraz z opiekunami. Przygotowaliśmy dla Was specjalne bezpłatne bilety, więc jeśli jesteście nimi zainteresowani, prosimy o możliwie szybki kontakt na adres: mateusz.zegota@lkslodz.pl.