Aktualności

Mikkel Rygaard rozstał się z ŁKS

-14
03 / 11 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Dla Mikkela Rygaarda sobotnie spotkanie z Górnikiem Polkowice było ostatnim w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego. Tym samym bilans niespełna 31-letniego Duńczyka w koszulce z przeplatanką na piersi zamknął się na 31 meczach, dwóch golach i trzech asystach.

Mikkel Rygaard podpisał kontrakt z ŁKS-em pod koniec ubiegłego roku, a jego przyjście miało pomóc drużynie w powrocie do ekstraklasy. Cel nie został osiągnięty, a w obliczu niesatysfakcjonujących wyników sportowych w trakcie rundy jesiennej obecnych rozgrywek zawodnikowi przedstawiono propozycję rozliczenia kontraktu z końcem 2021 roku. Piłkarz odrzucił jednak tę ofertę i dokonał innego wyboru – decydując się na rozwiązanie kontraktu z winy klubu.

Na dzisiaj klub zalega zawodnikowi jedną pensję.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny